İstanbul Dış Ticaret Plastik, Petrol ve Maden Sanayi LTD. ŞTİ. olarak Türkiye’nin en kapsamlı plastik geri dönüşüm sistemlerine öncülük ediyoruz..

İstanbul Dış Ticaret, yüksek kaliteli ve sıcak su ile yıkanmış pet pulları imal etmektedir. Firmanıza özel pet şişe tedariği, pet flake tedariği ve diğer ihtiyaçlarınızı karşılayabilmemiz adına tüm çalışmalarımızı yerinde görmek için sizleri fabrikamıza davet ediyoruz.

500000Ton Geri Dönüşüm
26Yıllık Tecrübe

Hakkımızda

2005 senesinde İST Ltd. ağır endüstri makineleri ticaretine ve enerji santralleri makineleri pazarlamasına başladı. İST Ltd. yurt dışından enerji santralleri ithal ederek bunları Ortadoğu ve Afrika ülkelerine ihraç etti. Aynı senelerde şirketimiz maden sektörüne girdi ve bu sektörde hızlı büyüdü. 2009 senesinde şirketimiz Türkiye’de önemli krom, manganez ve demir maden şirketleri ile özdeşleşti. Bu çerçevede, sektördeki ortaklık anlaşmaları ile şirketimiz bu firmaların cevherlerini Almanya’ya ve Çin’e pazarladı ve ihraç etti. İST Ltd. maden sektöründeki büyük ticari firmalar arasında olarak İstanbul’daki genel merkezde faaliyetlerine devam etmektedir.

İstanbul Dış Ticaret Ltd. 2010 senesinde petrol tedariki endüstrisine girdi. Kararlılığımız, bilgi ve profesyonelliğimiz bize, bu piyasada büyük alıcılar ve satıcılar arasında güven ve inanç kazandırdı. İST Ltd. bütün dünyadaki alıcı ve satıcılar arasındaki petrol tedarikinde bizim değişik bölgelerdeki güçlü, güvenilir bağlantılarımız sayesinde bir köprü şeklinde hareket etmektedir. Petrol endüstrisinde biz daha ziyade D2 dizel ve JP 54 jet yakıtı üzerinde durmaktayız.

İLETİŞİME GEÇİN

Sorularınız mı var?

Plastiği nasıl geri dönüştürdüğümüzü mü merak ediyorsunuz? Yada işletmeniz için plastik malzemelere mi ihtiyacınız var? Aşağıdaki iletişim detaylarından bizlere ulaşabilirsiniz.

info@istanbuldisticaret.net

+90 264 353 55 38

Kozluk Mah. Kozluk Cad. No: 38 Erenler/Sakarya Türkiye

  • 6 + 97 =